Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Držáky tabulí a projektorů

Pro bezproblémové používání interaktivní sestavy je důležitý i kvalitní držák projektoru. Ten zajistí pevné uchycení projektoru do zdi nad tabulí, nebo do stropu nad hlavu přednášejícího tak, aby si nevrhal na tabuli vlastní stín. Úchytná hlavice každého držáku se dá jemně natáčet tak, aby se promítací plocha přesně zobrazila do plochy interaktivní tabule.

Pro uchycení interaktivních nebo klasických keramických tabulí máme pro Vás držáky tabulí. Ty dělíme na 4 druhy:

Držák tabule s fixním zvedacím zařízením:

I tento držák je fixně priprevnený o zeď, ale má zvedací mechanismus, který umožňuje manipulovat s tabulí ve svislém směru. Součástí držáku tabule je i držák projektoru, který se také posouvá s tabulí ve svislém směru.

Mobilní držák tabule se zvedácím zařízením:

Toto řešení je kompletně mobilní. Tabule i projektor jsou umístěny v tomto držáku, který se díky kolečkům dokáže přesouvat z učebny do učebny a který stojí samostatně. Tabule se zároveň dokáže díky zdvihacímu mechanismu posouvat ve svislém směru, takže každý, kdo na ní bude pracovat, si ji dokáže posunout do výšky ideální pro něj. Rameno držáku projektoru lze sklápět tak, aby celou komplet prošel i přes užší prostory (dveře).

Mobilní držák tabule bez zvedání:

Tento držák je s předchozím podobný v tom, že je mobilní, ale s tabulí už nedá hýbat ve svislém směru, tzn. je výškově napevno nastavena k průměrné výšce člověka.

Zobrazení Mřížka Seznam

6 položky

Nastavit sestupně
na stránce