Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Interaktivní dotykový monitor Avtek TS 7 Mate 75

Skladem
SKU
INTA-1048
51 900,00 Kč s DPH
75 palcová úhlopříčka / 20-dotyk / 4K

Technická data

Jas 380
Dotyková technologie A
Zobrazené barvy 1,07 miliard
Video vstupy HDMI
VGA (z jednoho ze vstupů)
Audio vstupy mini jack 3,5 mm
Komunikační porty USB 2.0
Hmotnost 52 kg
Celková hmotnost 65 kg
Doplňkové funkce Android OS
Aplikace pro psaní poznámek
Světelný senzor
Bluetooth
Wi-Fi
Dotyková OSD nabídka
Nástroj pro hlasování
Seznam na jakémkoli zdroji
Software Windows kompatibilní s aplikací na poznámky
Slot OPS
USB Media Player
Nahrání vlastního loga
Zobrazení textových komentářů účastníky na obrazovce
Příslušenství v krabici USB kabel
Modul WiFi/Bluetooth
Dálkové ovládání
Pera (2 ks)
Kabel HDMI (3 m)
Napájecí kabel (3 m)
Průvodce rychlým spuštěním

 

Android ve verzi 9.0 nabízí rychlé komponenty, díky nimž je chod monitoru mnohem plynulejší a umožňuje instalaci stále náročnějších aplikací.

Schopnost psát ve dvou barvách současně – udělejte barevnou prezentaci a upoutejte pozornost studentů nebo kolegů pomocí přiložených oboustranných per.

Díky množství dostupných portů je monitor ještě vhodnější pro práci v jakémkoli prostředí a připojení více zařízení.

Vestavěný modul WiFi/Bluetooth umožňuje pohodlné, rychlé připojení k dostupným sítím a okamžitou aktivaci bluetooth pro přenos souborů nebo bezdrátové připojení zařízení, jako jsou reproduktory nebo sluchátka.

Přesné dotykové ovládání – díky technologii Zero Bonding je používání monitoru ještě přirozenější. Minimální prostor mezi displejem a ochranným sklem znamená, že elektronický inkoust se objeví přímo pod perem s paralaxou sníženou na minimum. To zlepšuje zážitek z psaní, díky čemuž jsou nejčastěji používané funkce interaktivního displeje – psaní poznámek, psaní nebo kreslení – příjemnější a intuitivnější.

Zabudovaná aplikace pro bezdrátový přenos obrázků vám umožňuje připojit se k osmi počítačům nebo mobilním zařízením najednou a zobrazit až čtyři obrázky současně. Bezdrátový přenos obrazu, zvuku a dotyku umožňuje ještě pohodlnější spolupráci a eliminuje potřebu připojovat každý počítač přímo k monitoru.

Aktualizace softwaru Over-the-Air zajišťují, že monitor bude vždy dostávat nejnovější funkce a aplikace představené v průběhu času. Uživatelé si mohou jednoduše nainstalovat aktualizace sami, když budou k dispozici, čímž zajistí, že nezmeškají budoucí změny.

Monitory TS 7 jsou připraveny k rozlišení 4K/UHD. Zobrazování obrazu má na starosti pokročilý panel s rozlišením 3840 x 2160 a obnovovací frekvencí 60Hz.

Díky unikátnímu řešení sdílených USB portů na přední straně monitoru bude po připojení USB klíč k dispozici na Androidu i na vestavěném OPS počítači bez potřeby překladu mezi porty.

Nástroj pro vytváření poznámek vám umožňuje anotovat jakýkoli obrázek nebo používat monitor jako interaktivní tabuli. Nástroj také umožňuje použití stopek, časovače, reflektoru a hlasovacího systému.

Hlasovací nástroj vyvolaný z praktické lišty zkratek, která je k dispozici na každém zdroji, vám umožňuje položit jakoukoli otázku, sbírat odpovědi a rychle je shrnout. A to bez ohledu na to, jestli zobrazujete prezentaci, prohlížeč Android nebo obrázek z externího zdroje, jakým je například laptop.

Funkce uzamčení monitoru je specializovaným řešením pro školní prostředí a funguje dobře na přeplněných místech. Zámek USB disku vám umožňuje uzamknout monitor a odemknout jej až po připojení klíče (USB klíče) s příslušným souborem k odemčení. Pomocí aplikace uzamykání monitoru zajistíme monitor podobným způsobem jako kódový telefon. Obě řešení chrání zařízení a údaje na něm dostupné před nechtěným použitím.

Monitory Avtek TouchScreen se dodávají s interaktivním softwarem Note pro Windows, který vám umožňuje připravit lekci a zvládnout obchodní prezentaci. Note podporuje stejný formát souboru jako aplikace Android whiteboard, takže tentýž soubor lze začít upravovat na monitoru a poté jej dokončit v aplikaci Note v systému Windows.

Kromě softwaru Note jsou s monitorem zahrnuty dva další programy: Connect a Capture. První slouží ke komunikaci mezi mobilním zařízením a PC a umožňuje mimo jiné přenášet obraz tam a zpět a ovládat prezentaci. Díky tomu je dálkové ovládání monitoru z počítače jednoduché a intuitivní.

Capture je užitečný nástroj pro nahrávání a úpravu prezentací nebo přednášek. Umožňuje vám nahrávat pracovní plochu Windows a video z připojené kamery (nebo obou současně). Capture nabízí také rychlou úpravu záběrů, které lze uložit jako jeden videosoubor, nahrát do cloudu nebo zveřejnit ve službách, jako je YouTube.

Interaktivní monitory jsou ideální pro scénáře s různými požadavky, takže počítače OPS jsou dostupné v několika variantách. Pro vzdělávání a základní aplikace bude ekonomický i3 ideální. Pro pokročilejší aplikace jsou zde verze i5 a pro nejprofesionálnější aplikace extrémně výkonný Intel i7.

 

POZNÁMKA: MONITORY AVTEK TS 7 MATE NEJSOU NAVRHNUTY NA HORIZONTÁLNÍ PRÁCI (REŽIM INTERAKTIVNÍHO STOLA).

Link ke stažení specifikace: https://avtek.eu/en/download/Avtek-TS-7-Mate-karta-EN.pdf

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Interaktivní dotykový monitor Avtek TS 7 Mate 75